SRPŠ

NE/ŘÁDNÍ ČLENOVÉ


Jméno

Charakteristika

Kontakt

Marek - bezpečnostní technik (bezpečák)

Člen užšího vedení SRPŠ (skoropříbuzný Koštěte), bytem v restauraci Na pokroku.
Charakteristika: Chorobný simulant a hypochondr. Již druhým rokem se všem snaží namluvit, že má jen jednu nohu.
Poznámka:
Všichni zainteresovaní oceňují, že si kvůli zvětšení počtu i objemu členů SRPŠ, nedávno pořídil druhý větší “nákladní” vůz americké značky. V nejbližší době se prý pokusí získat i řidičský průkaz typu: D i E Držíme mu palce!!! Řidičák typu C již úspěšně na kopírce vytvořil.

bezpecak@srps.cz.

 

 

Radim “PANTOFLÍČEK

Samozvaný člen nejvyššího vedení SRPŠ.
Spoluzakladatel SRPŠ, osoba milující vodu a český CMAS. Bývalý osobní trenér části SRPŠ, v současné době bojující o život a kvalifikaci technického potápěče. Největší radost tím udělal své spolubydlící, neb“ podědila“ prakticky celou výstroj a výzbroj. Jeho nejhorší předpoklad se splnil,neboť musel odmontovat již „zarostlou“ hulibábu (celoobličejovku), z čehož má noční můry.
Nadále věří, že ženy odhadují mužské sexuální kvality podle šířky ramen a velikosti chodidel,proto i nadále obléká suchý trilaminátový kroj velikosti XXXL s botičkami vel.56,se kterým se potápěl i v létě v Bulharsku(pravda měl zlomenou nohu,ale nedal na něj dopustit).

Poznámka:
Většinou dokáže prosadit a obhájit vlastní názor, bohužel ať je jakýkoliv.

radim@srps.cz

 

Simona

Majitelka Pantoflíčka. Je vyléčený alkoholik a terorizuje okolí pozdní nenávistí k alkoholu.
Charakteristika:
Je známa pleněním moře a žádná mušle před ní není v bezpečí, ani lomy nejsou ušetřeny plastikových lahví které do nich hází. Jediná žena v SRPŠ nekompromisně likviduje cokoliv ženského rodu v okolí SRPŠ.

simona@srps.cz

 

Pavel
“SERŽANT”

Velký znalec českého CMASu, neboť i přes veškerá možná příkoří jemu poznané (úspěšně vykonané zkoušky na P*** a slib, že praktické na I* jsou již v tomto kursu obsažené) se snaží dokázat nemožné - udělat I* (což obsahuje znovu- po novém roce- praktická cvičení na P***), což by mohlo být pro tuto skupinu ekonomicky výhodné.
Minule byl vyhozen ve vztahu INSTRUKTOR x ŽÁKOVI, odstavec výzbroj a výstroj. Umíte si představit někoho s P*** , kdo neví, co má na sobě a ještě o tom nic neví?

Charakteristika:
Chronický milovník provázků a uzlů. Právě pomocí soustav provázků a nití odstraňuje závady na čemkoliv. Je trochu smutné, že tento zvyk používá i ve své profesi opraváře spotřební elektroniky. Jeho provázkové mánii není ušetřeno ani jeho auto. Právě pro svůj excentrický vzhled si vysloužilo přiléhavé pojmenování - PAVOUK. Uzlíky a kilometry špagátu najdete i na jeho potápěčském vybavení.
Poznámka:
Protože není schopen vlastního názoru, nemá v SRPŠ žádnou funkci.

serzik@srps.cz

 

Jirka
”PUKYNKA”

Vyznačuje se schopností prodat cokoliv komukoliv za jeho stanovenou cenu. Smlouvání je u něj naprosto zbytečné. Jedinou vyjímkou jsou členové SRPŠ, kterým věci neprodává. Jeho přesvědčovací metody dokumentuje neustále obsazená telefonní linka a ještě ani jediný včasný příchod na soukromou akci. V rámci neurovnaných obchodních vztahů si neustále omlazuje výzbroj, kterou stejně nestíhá ani zkusit v záruční době. Nyní mu svitla naděje v rámci nového zákona o záruce 24 měsíců. Zkuste úspěšně prodat výzbroj na výšku 171 a váhu 90kg. Jeho adresu,máte u jména.
Poznámka:
Protože je schopen vlastního názoru, nezastává v SRPŠ žádnou funkci.

pukynka@srps.cz

 

Luboš

Sám sebe přezdívá “LUKE”, což nenašlo v členských kruzích žádnou odezvu (to víte, bývalá “guma” = neustálé maskování – dokonce i jména!!!).
Charakteristika:
Zakladatel a hlavní dopisovatel www stránek SRPŠ. Autor mnoha povídek a příběhů. K nejzdařilejším patří ty,kterých se nezúčastnil.Výborný a vytrvalý společník všech akcí, které se protáhnou do rána.Vzhledem k jeho vzhledu a chování je jeho přítomnost na akcích zárukou vysoké účasti žen, dívek a slečen všech mravů a stavů (i požehnaných). Mimo jiné na výročním zasedání dostal PLAKETU MIRKA DUŠÍNA.
Poznámka:
V rámci SRPŠ mu byla přidělena funkce správce internetových stránek a nástěnkáře
(všechny výtky adresujte na jeho hlavu).

luke@srps.cz

 

Zdeněk “ČMELÁČEK” “KALIŠNIKOV”

Hlavní kameraman a střihač, který ručí za umělecký výstup podvodný/ích a nadvodních video snímků.Na vánoční besídce získal platinový DVD nosič za úspěšně setříhané a vypálené DVD v počtu 6 ks.Prodalo se jedno. Milovník dobrodružství, improvizace a chronický optimista. Zatím není nikomu jasné proč s námi Zdeněk jezdí na zájezdy, když si tam uzurpuje toaletní mísu a vstane z ní až při odjezdu. kalisnikov@srps.cz  

Jarda
“HUJER”

Jediný člen SRPŠ, který trpí prokazatelnou psychickou poruchou, a sice schizofrenií. V Praze tichý, seriozní a na výletech a zájezdech se promění ve zvíře, ve lva, jehož sexuální apetit je k neukojení.
Proslavil se zejména výrokem ke své bývalé přítelkyni, “Olí, tak jsem si koupil automatiku za pouhých 16 800,-Kč. Máš radost?”
pozn. autora …která žena by neměla, že?
Charakteristika:
Pod hladinou si drží neuvěřitelný průměr, co ponor to jedna krizová situace. Zvláště pro tuto jedinečnou bilanci byl přijat do SRPŠ.
Poznámka: K jeho nepěkným vlastnostem patří snaha, s pomocí Pavla PINTY, rozvrátit SRPŠ.( Pro jejich silnou slaboduchost rozvrat nehrozí.)

jarin@srps.cz

 

Richard
"Igor Hnízdo"

Vyznačuje se klidnou, vyrovnanou povahou - učebnicový příklad otce spořádané rodiny. Často pořádá víkendové soustředění v Horních Měcholupech. Kamaradský typ stranící se konfliktů. V SRPŠ zastává rozličné funkce. Po propuštění z Chorvatské basy nesplnil naše očekávání neboť téměř vzápětí (již během rozšíření kvalifikace o Nitrox) ochořel nervovým onemocněním, které mu neumožnilo ani chodit. Nevíme, zda to bylo psychickým „vypětím“ nebo okysličením celého těla. V současné době aktivně plánuje potápěčské akce, kterých se z rodinných důvodů neúčastní.

dior@srps.cz

 

JEŘÁBEK Kamil “KOŠTĚ”

V současné době je již plnohodnotný potápěč,který se dokonce nebojí žádné hloubky ani viditelnosti, z čehož nás přechází hrůza a děs. Úryvek z jednoho z jeho prvních ponorů zasíláme do „Neváhej a toč“, v případě kladné odezvy budeme informovat dále. Přes 50 svých uskutečněných ponorů stále nemá licenci protože odmítá uznat existenci bublin ve svém těle. Televize odmítli jeho záběry s žádostí o rozšíření , což v dnešní době je dvojitá sebevražda. koste@srps.cz  

Petra P.
Nanci (y)

Jediná téměř neustále zamračená potápěčka , která se jmenuje po svém psu. Kurs absolvovala v suchém obleku, což jí nikdo z nás nezávidí. V současnosti navštěvuje kurs plavání s novorozeným Marečkem a shání potápěčinu pro dítě od 4 měsíců.

nancy@srps.cz

 

Míra P.
Nancák:

Přesný opak své zádumčivé ženy - neustále smíchy vybuchující čtverák, který si svou potápěčskou výzbroj vyrobil sám. Jediný problém měl s odlitím potápěčské bomby, který však také zvládl. Druhý den s námi v Dahabu prohlásil, že ruší tuto cestu jako svatební a po návratu že pojedou na Lipno (sami bez nás, což se nás hluboko dotklo).Doufáme ,že svému prvorozenému synkovi výbavu koupí.

nancak@srps.cz

 

Jaruška

Začala polehounku dělat kurs u známého, který předpokládaje vynikající průpravu (která nebyla) zahájil bez jakékoliv přípravy v hloubce 3,1metru dýchání z jedné automatiky ……………
Pokračování mělo v Chorvatsku, kdy po slušné teoretické a praktické přípravě na druhém ponoru vystřelila záslepka ze žaketu.Vzhledem k tomu,že pro zjednodušení ponoru měla o čtyři kila navíc (váží 45kg) lze pochopit její odpor k potápění.(zatím) Mimo jiné nesnáší houpaní lodě (osobně mohu potvrdit) ani za bezvětří.
Než aby musela pokračovat v kurzu,radši otěhotněla a porodila taky Marečka.(poměrně aktuální jméno v SRPŠ)Další vývoj kurzu ohlásím.

bezpecakova@srps.cz

 

Freedom

První člen, který k nám vstoupil s kvalifikací od nejrozšířenějšího a nejlepšího potápěčského systému na světě, který má téměř všude pětihvězdičková centra.
Mezi jeho záliby patří cestování do luxusních částí světa a to v nejnevhodnější roční potápěčské období a proto tvrdí : "...viděl jsem mantu ze 4 metru, ale možná, že to byla naše loď. Ryb tam bylo tolik, že nebylo vidět vůbec nic. Domorodci se nás ptali,co tady děláme s tou potápěčinou...." atd.  
V dubnu plánuje potápko na Bali a nabízí nám účast.
Je velice vyrovnané povahy,klidný až flegmatický abstinent.

freedom@srps.cz