SRPŠ

Amerika 2003

Tradiční potápění na Americe se uskutečnilo za deštivého počasí v sobotu 13.12. 2003 od 10.00hod. Za SRPŠ se odhodlali vyzkoušet teplotu vody Kališnikov, Luboš, Míra Prokopec, náš předseda Radim se Simonou a také seržant. Posledně jmenovaný zkoušel vodu celých 75 minut a dokonce na něj pořadatelé málem zapoměli a zamkli ho v lomu. Pod vodou bylo skoro líp, protože venku se pěkně rozpršelo a tak ti co se nepotápěli - Marek, Lenka, Nancy s Marečkem a Jarda pěkně zmokli.
Po ponoru proběhla osvěžující sauna a pak se vyrazilo v hojném počtu na potápěčský bál do Nižboru na Berounce konaný v hotelu Praha. Zde bylo co jíst, pít, k poslechu hrála živá kapela, takže se slušně i neslušně tancovalo a také soutěžilo. S množstvím vypitého alkoholu byly soutěže zajímavější a zvláště třeba chůze na chůdách dala některým slušně zabrat. SRPŠ se tentokrát z nějakého důvodu neumístilo v soutěžích na předních místech. Nejspíš proto, protože nikoho už nebavilo pořád vyhrávat. Celkově lze hodnotit akci jako velmi vydařenou a už se všichni těší na další ročník.

Luke

Lom Mořina - Amerika Lenka sleduje jak Luboš s nadšením zjišťuje, že mu nefunguje počítač. Kališnikov se těší do vody o 4 stupních a Nancy je také šťastná - do vody nemusí. Lulu konstatuje, že se mu neoprén přes léto nějak srazil, nebo co? Jééé, Míra má letos rukavice i boty!!!

Kališnikov si krásně hoví čekajíc, až tam Lulu spadne také. Vodní tvory bylo na bále vidět všude. Někteří byly krásní, jiní... Předseda si něco píše a nechává Simču napospas Hydeovi. A další Hyde!!! Do konce bálu jsme řešili jestli je to bílá manta, nebo paní batmanová.

Sakra, ty trička se jim fakt povedly. V soutěži o nejrychlejšího parníka je SRPŠ suverénně poslední. Bezpečák vypadá zádumčivě, ale to je jen zdání... Předseda SRPŠ :o))) Uzavřený okruh je to nejlepší při pobytu mezi kuřáky.

No jo, dvě hrdličky. Zajímavé zákoutí se členy SRPŠ SRPŠ vítězný team. Původně nikdo tančit nechtěl, ale pak zas nikdo nechtěl přestat. SRPŠ  se dostalo dokonce i na podium.